• Nemokami kvitai

   Sutaupykite net 50% pokalbiams!

  1. Apsipirkite MAXIMOJE su AČIŪ ar kita MAXIMOS kortele už 10 Lt ar daugiau.

   

  2. Įsigykite bet kokio nominalo mokamą teleMAXIMOS papildymą.

   

  3. Gaukite tokios pat vertės nemokamą teleMAXIMOS kvitą!

   

  4. Nemokamus kvitus supildyti galite, kai esate sąskaitą papildę tokios pat vertės ar didesnės vertės kvitu ir Jūsų sąskaita yra aktyvi!

   

   Detalios nemokamų "teleMAXIMOS" pokalbių kvitų dalinimo ir naudojimo taisyklės:

   

  1. Įsigiję mokamą teleMAXIMOS papildymą visose parduotuvėse MAXIMA, apsipirkdami su AČIŪ ar kita MAXIMOS kortele už 10 Lt ar daugiau, gaunate dovanų nemokamų litų tiek pat, už kokią sumą įsigijote mokamą papildymą.

  1 pavyzdys: įsigiję 5 Lt mokamą papildymą iš karto gausite ir 5 nemokamus litus, įsigiję 10 Lt – 10 Lt nemokamai, 20 Lt – 20 Lt nemokamai , 50 Lt – 50 Lt nemokamai.

   

  2. Jums priklausantį nemokamą „teleMAXIMOS" kvitą gausite kartu su mokamu papildymu kvitu. Nemokamas pokalbių kvitas išduodamas tik kartu su pirkimo kvitu ir toje pačioje kasoje. Vėliau nemokamų „teleMAXIMOS" kvitų pagal anksčiau gautą pirkimo kvitą atsiimti nebegalima.

   

  3. Nuo 2012 m. vasario 1 d. 1 Lt nominalo nemokamų papildymų nebelieka.

   

  4. Kitose prekybos vietose (internetu, Lietuvos spaudoje, Perlo terminaluose ir t.t.) perkant mokamus papildymus – nemokamų kvitų negausite.

   

  5. Prieš vesdami nemokamai gautą čekį su tam tikra suma, turite papildyti sąskaitą tokia pat mokama suma (įsigytu kvitu, papildyti sąskaitą internetu ar kt.). Pavyzdžiui, pirmiausiai reikia papildyti sąskaitą 10 Lt (ar kitos vertės) mokamu – tik tuomet bus galima supildyti ir 10 Lt (ar kitos vertės) nemokamą čekį. 

   

  6. Mokamus sąskaitos papildymo kvitus galėsite naudoti visoms paslaugoms, t.y. skambinti Lietuvoje ir į užsienį, rašyti SMS/MMS, naudotis GPRS/WAP ar spec. paslaugomis.

   

  7. Nemokamus kvitus galėsite naudoti tik skambučiams į visus Lietuvos tinklus (išskyrus skambinant padidinto tarifo, trumpaisiais numeriais*). Visoms kitoms paslaugoms (SMS žinutėms, skambučiams į užsienį, WAP/GPRS ir t.t.) naudosite mokamų kvitų likutį.

   

  8. Skambindami nepadidinto tarifo numeriais Lietuvoje pokalbiams pirmiausiai naudosite nemokamai supildytus čekius (eilės tvarka – pagal datą: pirmiausi iškalbėsite iki Nemokamų kvitų pakeitimo (2012.02.01) sukauptus nemokamus kvitus. Iškalbėjus visus iš seniau supildytus kvitus, kalbėsite iš pagal naują tvarką supildytų nemokamų čekių ir, tik juos išnaudojus, pradėsite naudoti mokamus papildymus.), o iškalbėję nemokamus kvitus, naudosite sukauptą mokamų kvitų balansą.

  2 pavyzdys: Mėnesio pradžioje Jūsų sąskaitos likutis buvo 13 nemokamų litų, supildytų iki 2012.02.01. Mėnesio bėgyje Jūs sąskaitą papildote mokamais kvitais už 5 Lt ir nemokamais kvitais už 5 Lt. Kai skambinsite savo artimiesiems Lietuvoje, Jūs pokalbiams pirmiausiai naudosite 5 nemokamų litų likutį, supildytą po 2012.02.01, o iškalbėję šią sumą, pradėsite naudoti 13 nemokamų litų sukauptą likutį, supildytą dar iki 2012.02.01. Tik sąskaitoje pasibaigus nemokamiems kvitams, toliau skambučiams pradėsite naudoti mokamų kvitų likutį. Jeigu siųsite SMS žinutę ar naudositės kita paslauga - naudosite tik mokamų kvitų likutį. Tuo atveju, jei sąskaitoje nebeliks mokamų kvitų, o turėsite tik nemokamų kvitų likutį - galėsite tik skambinti nepadidinto tarifo numeriais Lietuvoje, norėdami išsiųsti SMS žinutę ar pasinaudoti kita paslauga, turėsite papildyti sąskaitą mokamais kvitais.

   

  9. Jūsų sąskaitos galiojimo laikas.
  Naujai aktyvuotų kortelių sąskaitos galiojimo laikas – 31 diena nuo aktyvavimo.

  Pasipildžius sąskaitą 5 Lt ar 10 Lt mokamu papildymo kvitu, sąskaitos galiojimas pratęsiamas 31 dieną.
  Pasipildžius sąskaitą 20 Lt mokamu papildymo kvitu, sąskaitos galiojimas pratęsiamas 62 dienas.
  Pasipildžius sąskaitą 50 Lt mokamu papildymo kvitu, sąskaitos galiojimas pratęsiamas 155 dienas.
  Pasibaigus sąskaitos galiojimo laikui Jūsų „teleMAXIMOS" numeris galios dar 2 mėnesius.
  Sąskaitą nemokamais kvitais galite papildyti visą aktyvavaus statuso laiką tokia pat suma, kokia tuo metu esate papildę savo sąskaitą mokamu kvitu.

  3 pavyzdys: pasipildę sąskaitą vasario 15 d. 50 Lt kvitu (kuris sąsk. galiojimą pratęsia 5 mėnesiams), 50 nemokamų kvitų galėsite susivesti per visus 5 mėnesius, kol Jūsų sąskaita bus aktyvi**.

  Jeigu Jūsų esamas sąskaitos galiojimas yra ilgesnis nei vedamas nominalas pratęsia – tada paliekamas esamas sąskaitos galiojimas, o jeigu Jūsų esamas sąskaitos galiojimas yra trumpesnis nei vedamas nominalas pratęsia, sąskaitos galiojimas pratęsiamas tiek dienų, kiek viršijamas esamas galiojimas.

  4 pavyzdys:  jeigu 2012.02.16 pasipildėte sąskaitą 50 Lt kvitu, sąskaitos galiojimas bus pratęstas iki 2012.07.16, tuomet 2012.03.25 pasipildėte dar 10 Lt (pratęstų 31 dienai), bet, kadangi sąskaita galioja iki 2012.07.16 – tad sąskaitos galiojimas nekeičiamas. O jeigu 2012.02.16 pasipildėte sąskaitą  20 Lt kvitu, sąskaitos galiojimas bus pratęstas iki 2012.04.16, tuomet 2012.03.25 pasipildėte dar 10 Lt (pratęstų 31 dienai), tokiu atveju Jūsų sąskaita galios iki 2012.04.25.

   Pasibaigus sąskaitos galiojimo laikui, Jūs galėsite tik priimti skambučius, o sukaupti mokami kvitai niekur nedings - juos vėl naudoti paslaugoms galėsite pratęsę sąskaitos galiojimą, ją papildydami mokamu kvitu. Pasibaigus sąskaitos galiojimui, visi sukaupti nemokami papildymai (nuo 2012.02.01) yra naikinami, o lėšos negrąžinamos ir jokiu kitu būdu nekompensuojamos.

   

  10. Nemokamus kvitus supildyti galite, kai esate sąskaitą papildę tokios pat vertės ar didesnės vertės kvitu ir Jūsų sąskaita yra aktyvi.

  5 pavyzdys: jeigu 2012.02.16 pasipildėte sąskaitą 50 Lt kvitu, sąskaitos galiojimas bus pratęstas iki 2012.07.16, tuomet 50 nemokamų litų susipildyti galite iki 2012.07.16.

   

  11. Sužinoti, koks yra Jūsų sąskaitos mokamų, nemokamų kvitų ir bendras likutis visada galėsite siųsdami SMS žinutę numeriu 1500, žinutės tekste įrašę „?" (be kabučių). Paslauga nemokama.

   

  12. Nemokamų kvitų galiojimas sutampa su mokamo kvito galiojimu ir yra nurodytas ant abiejų papildymo kvitų.

   

  13. Nemokami kvitai į Lietuvos Respublikos ar kitų šalių valiutą nekeičiami.

   

  14. MAXIMA LT, UAB pasilieka teisę keisti akcijos taisykles.


  * Padidinto tarifo numeriai - numeriai, kuriais skambinant, pokalbiai yra apmokestinami specialiu, didesniu nei įprasta tarifu. Pavyzdžiui, skambučiai spec. trumpaisiais ir kt. spec. numeriais (pokalbių planų užsisakymo, automobilių statymo, loterijos ir panašūs numeriai).

  Trumpieji numeriai - numeriai, kurie sudaryti iš mažiau skaitmenų nei įprasti Lietuvos abonentų numeriai. Pavyzdžiui, 1655 ir pan.

  ** Aktyvus numeris – tas, kurio sąskaita yra galiojanti. Sąskaita galioja 1 mėnesį nuo aktyvacijos (naudojantis kortele pirmą mėnesį), o vėliau priklausomai nuo mokamo papildymo nominalo. 5 Lt ir 10 Lt nominalo mokamas papildymas pratęsia sąskaitos galiojimo laikotarpį 31 d., 20 Lt nominalo mokamas papildymas pratęsia sąskaitos galiojimo laikotarpį 62 d., 50 Lt nominalo mokamas papildymas pratęsia sąskaitos galiojimo laikotarpį 155 d.

 • Akcijos